Etapa #33: UTA - POLI (04.05.2019, ora 13:30, Digi Sport 1)
05-05-2019, 13:25,
#40
RE: Etapa #33: UTA - POLI (04.05.2019, ora 13:30, Digi Sport 1)
(05-05-2019, 10:34)Kapa a scris: Daca UTA echipa noastra un asa club mare , a ajuns sa vândă un meci celei mai mari rivale, asa caracter, asa demnitate sa iti patezi numele si istoria pentru un meci ...cand lumea, vezi contrar anilor grei ce au trecut fara bucurii peste noi Utistii inca vine langa echipa, inseamna ca nu avem valoare nici morala nimic...
eu am vazut totusi si lipsa de valoare ... ( nu stiu ce sa mai cred)
timisorenii au cantat ok au fost destui pt situatia ce nu e roz nici la ei... ar trebui sa ne vedem prima data pe noi

Multi dintre noi incercam sa explicam rusinea de ieri printr-un aranjament,mie unul mi se pare o utopie.Mai degraba ceea ce s -a intamplat ieri este exclusiv vina conducerii care nu intelege sau nu vrea sa inteleaga ca o echipa nu poate fi condusa prin telefon !Pacurar saracu’ face ce poate ,din pacate e complet depasit nimeni nu asculta de el, chiar si asa insa ieri daca echipa ar fi avut caracter ar fi castigat meciul cu sau fara antrenor!
Avem jucatori cu ifose de vedete care nu dau totul ,gen Kanda ,Melinte, Neagu,avem tineri fara valoare (Iuga,Popa,Stahl)care sunt fortati la nesfarsit, pe deasupra pare ca vom reusi performanta sa adunam mai putine puncte in retur decat in tur (cand chipurile am cules nu am ales jucatori)si asta cu jucatori platiti la zi, unii dintre ei cu salarii de primele 5 locuri in liga 2 ,avem tabloul complet al unui nou sezon dezastruos.Vorbim de promovare dar cred ca cel mai realist obiectiv pentru sezonul viitor ar fi salvarea de la retrogradare!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #33: UTA - POLI (04.05.2019, ora 13:30, Digi Sport 1) - de psv - 05-05-2019, 13:25

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)