Etapa #2: Petrolul Ploiesti - UTA, 12.08.2019, ora 18:00, Digisport 1
13-08-2019, 20:16,
#35
RE: Etapa #2: Petrolul Ploiesti - UTA (12.08.2019, ora 18:00, Digisport 1)
Comentariile acide au fost răspunsul Digisport la înjurăturile din prima etapă. Dar, așa cum noi am avut dreptate să le umplem frigiderul de carne pentru programările pe care le fac, legat de problema site-ului clubului au avut la rândul lor perfectă dreptate. Nu mă încălzește și nu mă interesează că FC Clejani sau Sporting Cuca Măcăii au aceleași probleme. Noi suntem UTA și faptul că la etapa a doua noi nu avem lotul actualizat pe site-ul oficial, chiar este rușinos. Acum ceva ani, împreună cu câțiva colegi din SCU ne ocupam de programele de meci și știu cât de frustrant era să nu găsim informații despre adversari. Cu atât mai penibil e pentru comentatorii meciului să nu poată să se documenteze din cea mai firească sursă. Iar justificări de genul ”nu am făcut încă pozele jucătorilor” sau ”au angajații prea multe de făcut” nu țin. Dacă nu au fotografiile individuale făcute, lotul poate fi pus pe site în format text doar, lucru care durează cam 10 minute. Dar trebuie să fie interes și preocupare reală pentru imaginea clubului din partea tuturor celor implicați.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #2: Petrolul Ploiesti - UTA (12.08.2019, ora 18:00, Digisport 1) - de Giuliano - 13-08-2019, 20:16

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 3 Musafir(i)