Playoff #3: CS Mioveni - UTA, 20.07.2020, ora 17:30, Digisport 1
16-07-2020, 16:11, (Ultima modificare: 16-07-2020, 16:11 de Giuliano.)
#10
RE: Playoff #3: CS Mioveni - UTA, 20.07.2020, ora 17:30, Digisport 1
Și eu m-am gândit la soluția Pușcaș (în teorie, fără să știu în ce formă e sau cum se prezintă la antrenamente) în locul lui Isac doar că, acesta din urmă fiind junior, asta ar însemna fie să jucăm cu Andrei Rus în apărare, fie să jucăm și cu Miculescu și cu Oroian la mijloc. Ultima variantă mi s-ar părea cea mai plauzibilă. Poate am căpăta mai mult soliditate la mijloc. Plus Ioniță în locul lui Cipri. Alex a intrat ok în ambele meciuri; cu Turris a avut o bară, ieri a dat pasa decisivă spre Buhăcianu la faza din care a ieșit penaltyul. Forma lui Ilie mă îngrijorează și pe mine dar pe de altă parte și Crișan e o enigmă; nejucând niciun minut în oficiale nu pot să îmi dau cu părerea despre cât de oportună ar fi introducerea lui. Marele plus însă ar fi dacă am reuși să-l recuperăm pe Tomi măcar pentru meciul cu Rapid dacă nu și pentru cel cu Mioveni. Grecul mi-a lăsat o bună impresie în iarnă dar în meciurile astea două a fost sub nivelul așteptat.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Playoff #3: CS Mioveni - UTA, 20.07.2020, ora 17:30, Digisport 1 - de Giuliano - 16-07-2020, 16:11

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)