Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1
27-07-2020, 7:20, (Ultima modificare: 27-07-2020, 14:10 de psv.)
#48
RE: Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1
Sunt frustrat ,dezamagit atat de atitudinea unor jucatori cat si de lipsa de reactie a lui Gyuszi.Bucuria promovarii s-a dus chiar daca ea probabil va fi obtinuta prin jocul rezultatelor.Era un meci de demonstrat din partea fiecaruia ca isi doresc sa faca pasul mai sus,din pacate doar suporterii au fost la inaltime!Nici un cele mai negre vise nu imi imaginam ca o sa ne prezentam in acest fel la acest play off.
Am avut azi meciul in mana ,cu o echipa foarte slaba, resemnata chiar si nu vreau sa imi imaginez cum naiba ne vom prezenta in liga 1 unde nivelul este altul!?!
Sunt deceptionat si de Gyuszi care se incapataneaza sa dea credit acelorasi jucatori desi are pe banca s-au in tribuna sunt jucatori dornici de a demonstra ca merita sa joace la UTA,....oare Crisan nu merita o sansa ,sau Puscas care a intrat foarte bine atat cu Turris cat mai ales la Mioveni, pe de alta parte cum iti permiti sa il tii in tribuna pe Tomozei care a avut atatea realizari in campionatul regulat ???Bustea a jucat bine dar nu e fundas si cred ca era mult mai util in zona mediana .
In fine ,mare dezamagire,au stricat tot ce au construit in acest sezon intr un singur meci!
Indiferent de deznodamantul acestui sezon este nevoie de sange proaspat in echipa.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1 - de psv - 27-07-2020, 7:20

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)