Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1
27-07-2020, 14:18,
#50
RE: Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1
Bine spus legat de atitudine, asta ma deranjeaza enorm si nu pot sa le gasesc scuze. Ca te-ai aparat prost inteleg(desi pe masura ce revad faza primului gol ma apuca si mai tare nervii, aia au ramas 4 cu Melinte), ca tragi prost, ca nu-ti iese, in opinia mea sunt acceptabile, asta e nivelul. Dar sa fie toate in favoarea ta, sa ai in fata o echipa slaba si prabusita din toate punctele de vedere si sa-ti bati joc de asta in poate cel mai important meci din ultimii 15 ani, e impardonabil. E un dus mai mult decat rece pentru toata lumea, nu trebuie sa distrugem tot acum, dar meciul asta trebuie sa lase urmari in modul in care se comporta clubul si echipa de aici inainte.

Nu sunt adeptul scenaritei si refuz sa cred ca UTA s-ar baga in asa ceva, dar nici nu am multe argumente sa-i contrazic pe cei care o fac. Sa vina un descult ca Sefer sa zburde pe teren, sa iei doua goluri intr-o repriza de la o echipa neputincioasa, sa te aperi cum ai facut-o la cele doua goluri, sa ai un portar care sta in spatele liniei portii in ambele dati(ce-o fi fost in mintea lui?!) se pot explica fie printr-o prabusire totala a concentrarii si sa le consideram ca semne ale lipsei de valoare, fie prin altceva.

M-am saturat de plonjoanele penbile in cautare de penaltiuri/lovituri libere, joaca naibii fotbal si nu incerca mizerii de genul asta...
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1 - de Gru - 27-07-2020, 14:18

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)