Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1
28-07-2020, 10:29,
#63
RE: Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1
(27-07-2020, 1:07)Jula marsandula a scris: Trebuie sa reconoasca Balint ca azi amantul Prodancei l-a cam bagat tactic in buzunar. A schimbat tot mijlocul Rapidului la 8 minute de la pauza si ne-a batut.
Asta da miscare tactica. Surprinzator de slab la chestia asta, d-nul Balint (se vede ca a cam antrenat ligiile inferioare numai) nu a raspuns cu absolut nici o schimare tactica. Fricos, ca nu stia ce drac se intampla, a asteptat pana au mai dat zingarelli si a doilea gol.
Balint, nu cumva liga 1 (asa cum ii ea de slaba) nu ii o palarie prea mare pentru tine? Vorbesc de antrenorat.
Nu vezi jocul cum il vad unii care au antrenat la nivel superior.
Iti vei face mana cu UTA? Tot ce-i posibil.
Subscriu la faza cu superioritatea tactica a lui Alexa, insa cred ca nu prea avea ce introduce Balint. Ma refer aici la mijlocul terenului pt a contracara schimbarile lui Alexa. Parerea mea ca ne lipseste travaliul lui Lorenzi. Cred ca altfel aratam cu el, poate si cu Coulibaly. Iar cand s Moise a terminat benzina nu am mai tinut de mingi. Eu il urcam poate pe Melinte inchizator la 1 - 1 .
Cat despre Jebari, din pacate, nu e de acest nivel, nu trebuia sa rupa gura targului ci sa vezi macar ca se zbate.
Cat despre remarcati, eu in acest moment as strange mana doar lui Iacob, Ursu, Bustea si Moise, in rest, inca astept...
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1 - de Pelle - 28-07-2020, 10:29

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)