Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1
28-07-2020, 13:41,
#65
RE: Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1
(28-07-2020, 13:26)diangelis a scris: Nici nu putem să tăcem la infinit, suntem jigniți de gunoaiele de comentatori de la Digi, singurii imparțiali sunt cei de la Look care până acum nu i-am auzit jignind clubul sau să-și dea cu păreri personale. Când comentezi un meci, nu îți spui tu părerea ta personală, nimănui nu-i pasă de ce crezi tu. Comentează drecu' cine are mingea și ce se întâmplă, fii imparțial.. ei țin cu echipele din zona lor, nu știu dacă e patriotismul local sau prostia infinită a miticilor dar eu îi și înțeleg pe fanii echipei UTA care i-au jignit pe țigani și au sărit la gâtul lui Alexa. Sunt sigur că dacă știau mai mulți fani că se așteaptă echipa lui Rapid înafara stadionului, veneau mai mult de jumate din cei din Piață, și atunci era gravă situația.. la TV se face mișto că stadionul e în lucru de 6 ani (DETALII CARE NU AR TREBUI SĂ ÎI INTERESEZE ATATA TIMP CAT STADIONUL SE FACE DIN BANII NOȘTRI), s-au legat la inceput de website-ul echipei ca nu este updatat, la golurile lui Rapid si Petrolul au urlat in microfonul ăla de or depasit decibelii limita, la Digi Sport Special toti isi dau cu parerea si vorbesc DOAR despre Rapid, cand Batrana Doamna e pe primul loc si in campionatul regulat i-a rupt pe toti pe oriunde i-au prins. Cand auzi toti taranii de antrenori dandu-si cu parerea cine promoveaza, mereu UTA e printre ultimele care e dorita sa fie in Liga 1. 
Miticii vor tacea doar cand UTA va promova si se va mentine in Liga 1 atacand play-off-ul.. pana atunci, vor continua cu "misto-ul ieftin". Doar de atat sunt buni, in rest..

Pai si la Turris cu Petrolul stateau zeci de insi la gard, fara distantare si masti, dar nu au facut tam-tam. Sper ca pe fondul scaderii fortei Bucurestiului, sa ne alipim si noi echipelor gen, CFR, Craiova, Botosani, chiar Sepsi care sunt bine organizate si nu ne umplu stirile cu scandaluri.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1 - de Pelle - 28-07-2020, 13:41

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 4 Musafir(i)