Playoff #5: FC Argeș - UTA, 02.08.2020, ora 18:30, Digisport 2
30-07-2020, 18:00, (Ultima modificare: 30-07-2020, 18:02 de Giuliano.)
#46
RE: Playoff #5: FC Argeș - UTA, 02.08.2020, ora 18:30, Digisport 2
Petrolul e în vacanță, cu toate obiectivele ratate, cu antrenorul demisionar, într-o mare groapă financiară și cu perspectiva retragerii mărcii de către primărie. Sincer nu mi-aș face niciun fel de speranță în afara meciului nostru. Eu însă cred că n-o să avem nevoie de ajutor de niciunde. Cu toată criza de formă în care suntem, nu cred că UTA e echipa care în acest sezon să piardă două meciuri consecutive. Cred că zilele astea au fost suficiente pentru ca Balint și conducerea să repare moralul jucătorilor, să le redea încrederea. Cred de asemenea că cel puțin o parte dintre ei sunt extrem de răniți în orgoliu de modul în care au eșuat în meciul cu Rapid. Cred că la Pitești vom vedea o echipă mai sigură și extrem de hotărâtă. Sigur, într-un meci se poate întâmpla orice, poți juca bine și să ai ghinion, de aceea nu era bine să ajungem la meci decisiv dar acum nu mai avem ce face, trecutul nu mai poate fi schimbat.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Playoff #5: FC Argeș - UTA, 02.08.2020, ora 18:30, Digisport 2 - de Giuliano - 30-07-2020, 18:00

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 3 Musafir(i)