Etapa #18: UTA - FC Argeș, 23.01.2021, ora 16:30, Digisport 1
23-01-2021, 21:04, (Ultima modificare: 23-01-2021, 21:06 de diangelis.)
#27
RE: Etapa #18: UTA - FC Argeș, 23.01.2021, ora 16:30, Digisport 1
Daca iarasi auzim interviuri gen "suntem barbati trebuie sa invatam din greseli" o iau la fuga si tot ma duc!
Deja suntem in etapa 18 si la fiecare interviu inainte sau dupa meci aceleasi scuze penibile, haideti odata sa facem ceva ca deja e inacceptabil sa primesti bataie de la cea mai slab cotata echipa din Liga 1, dupa un meci in care am controlat ca posesie si ocazii.. Sa nu-mi spuna careva ca nu exista bani, la Arges exista? La Hermannstadt exista? La Gaz Metan Medias?
Trebuie ceva schimbat de sus, si clar trebuie sa plece 2-3 jucatori si adusi alti 2 in locul lor, altfel o sa rezistam un sezon iar al doilea o sa fie belea rau!
Si da, celor care o sa-mi dea quote, am abonament, achizitonez bilete la fiecare meci virtual si da am fost cu UTA prin Liga 3 si a 4-a cand poate unii nu erau curiosi de ea, dar eu eram. Cine ma cunoaste, stie ca sunt optimist si poate chiar cand n-aveam o sansa eram acolo si tineam cu UTA, dar deja e prea mult! Castigi in ultimul minut la o echipa precum Voluntari, si primesti bataie de la Arges cu cel mai mic buget si cu jucatori din L2.. iar scuza cu gazonul nu tine, ambele echipe au jucat pe acelasi teren.
Trebuie sa tragem aer in piept, sa ne calmam cu totii si sa vedem parcursul in urmatoarele meciuri. Urmeaza un Poli Iasi care e pe ultimul loc cu cele mai multe goluri primite si un Dinamo care mai mult e falimentara, daca din astea doua meciuri nu scoate nimic sau minimul, atunci imi pare rau dar oricat de mult iubesc clubul ăsta, o sa ne luam din nou la revedere de la prima divizie, sper sa nu fie asa si sa aratam ca meritam in Liga 1, sa gresesc in tot ce am zis si sa aveti dreptate cei mai optimisti ca si mine. Eu unul am obosit sa mai fiu optimist.
,,Ei cu ei, noi cu UTA."
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #18: UTA - FC Argeș, 23.01.2021, ora 16:30, Digisport 1 - de diangelis - 23-01-2021, 21:04

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)