Play-out #4: FC Argeș - UTA, 27.04.2021, ora 19:00, Digisport 1
26-04-2021, 8:54,
#6
RE: Play-out #4: FC Argeș - UTA, 27.04.2021, ora 19:00, Digisport 1
sunt total dezamagit e declaratiile lui Balint, premergatoare meciului cu Arges, la adresa suporterilor. La evolutia cu Sibiu inclusiv noi cei care le-am luat apararea in toate modurile si pe toate canalele media, ne-am simtit penibil si am vociferat sau nu le-am mai luat apararea din lipsa de argumente. Balint ar trebui sincer sa mai taca sa isi vada de antrenamente, pentru ca noi sincer nu jucam nimic. Sa nu mai vorbim ca la meciul cu Sibiul se sarutau la sfarsitul meciului prin tribuna 1 toti membri celor doua echipe, cu marele Apostu in frunte. Toti cu zambetul pe frunte ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic fara nici o farama de suparare.
Daca nu se va schimba nimic cu jocul echipei si ne vom prezenta ca si in sezonul asta, iar prezenta publicului va fi permisa, Balint va avea zile negre si nu foarte multe pe banca UTA-ei ( este parerea mea) si cumva da senzatia ca isi pregateste iesirea.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #4: FC Argeș - UTA, 27.04.2021, ora 19:00, Digisport 1 - de Alin P - 26-04-2021, 8:54

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)