Play-out #4: FC Argeș - UTA, 27.04.2021, ora 19:00, Digisport 1
26-04-2021, 16:25,
#10
RE: Play-out #4: FC Argeș - UTA, 27.04.2021, ora 19:00, Digisport 1
Parerea mea este ca exagerati multi dintre voi strict pe partea cu acuzatiile privind vanzarea meciului. Nu are nimeni vreo dovada cum ca meciul a fost vandut. Nici macar "semne" in sensul asta. Ca simplu suporter, de la a te gandi ca e posibil sa fi fost blat, pana sa il acuzi pe Balint in mod direct, e un drum, si cred ca pana la urma el doar s-a aparat, a avut o contra replica in care ii invita pe cei care sustin asta sa vina cu dovezi si argumente.
Spunea cineva aici pe forum ca la final de meci, toti oficialii, din ambele tabere se pupau de mama focului la tribuna oficiala, si ca e semn de blat. Serios...? Daca a fi fost blat, cu atat mai mult ar fi ramas discreti.
Dar sa mergem pe ipoteza ca meciul a fost vandut, cine l-a vandut? Balint pe persoana fizica? Daca nu, atunci de ce doar el este acuzat?

Desi nici eu nu sunt multumit de felul in care echipa se exprima pe faza de constructie, si Balint are limitele lui, fiind chiar responsabil de evolutiile slabe de pe teren propriu, consider ca fara el azi poate eram tot in B. Uitati-va cat se chinuie U cluj, Petrolul sau Rapidul sa promoveze. Are si Balint meritele lui pentru nivelul la care a ajuns clubul asta in ultimii 2 ani.

Si ca o paranteza ce totusi are legatura cu subiectul. Conform Transfermarket, valoarea lotului este de locul 8. Va intreb, pe ce loc din clasament se afla UTA?
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #4: FC Argeș - UTA, 27.04.2021, ora 19:00, Digisport 1 - de Cristi_Arad - 26-04-2021, 16:25

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)