Play-out #4: FC Argeș - UTA, 27.04.2021, ora 19:00, Digisport 1
27-04-2021, 21:05,
#38
RE: Play-out #4: FC Argeș - UTA, 27.04.2021, ora 19:00, Digisport 1
(27-04-2021, 21:01)Xtreme a scris:
(27-04-2021, 20:58)Ovidiu a scris: Mda...mă duc să fumez o țigară la 2-1 și când mă intorc este 4-1. Smile)
Mi-am propus să văd detașat meciul și chiar asta am făcut, deci nu scriu la cald, nervi.etc....ca o concluzie, consider că cea mai mare greșeală a conducerii ar fi să-i prelungească contractul lui Balint.
Ii mulțumesc pentru tot ce a făcut la noi dar, după mine, este momentul despărțirii. Omul este total depășit, nici acum, după un sezon intreg nu știm să construim, nu avem un stil propriu, suntem vai mama noastră, parcă ne-am adunat dintre noi și-am făcut o echipă pentru o miuță.
Mult prea puțin pentru a-i fi prelungit contractul.

sunt curios de opțiunile și strategia conducerii dupa probabil următorul eșec pe teren propriu sâmbăta care urmeaza... eu nu am nici-o problema daca Balint ramane, dar conducerea sa-si asume responsabilitatea pentru rezultate și să-și exprime punctul de vedere!

Mai baieti (si fete) voi chiar nu intelegeti ca NU AVEM CONDUCERE! Codru si Dragan doar manca si ei o paine.
Conducerea noastra EXECUTIVA ii Apostu. Asta este. Meszar nu se baga ca nu are vreme.

De picat nu picam! (are cine sa pice: Iasiul si Sibiul) . La baraj (impreuna cu cainii) ii posibil sa ajungem.
Ne salvam anul asta!

FORZA UTA!!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #4: FC Argeș - UTA, 27.04.2021, ora 19:00, Digisport 1 - de Jula marsandula - 27-04-2021, 21:05

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)