Play-out #5: UTA - Chindia Târgoviște, 01.05.2021, ora 15:00, Digisport 1
01-05-2021, 19:10,
#72
RE: Play-out #5: UTA - Chindia Târgoviște, 01.05.2021, ora 15:00, Digisport 1
Suntem la "piciorul" lor, nu cred ca schimbarea antrenorului ii poate debloca, am impresia ca unii au venit aici ptr o bunăstare financiara. Nu știu dc odată ajunsi la Arad, unii din ei uita de CV'ul care i a adus aici, probabil sunt tratați prea frumos și prea bine, vezi și anii 2006-2008 când am fost tot un fel de casa de binefacere ptr unii!
E clar ca unii nu mai trag și li se rupe, marea mea dilema e următoarea : 90% din lot e impresariat de Apostu, antrenorul împreună cu Apostu și au asumat un proiect începând cu anul trecut.... Cine pe cine sabotează aici și ce se întâmplă?
Asa cum pe Apostu eu personal consider ca l a luat gura pe dinainte după victoria din Ștefan Cel Mare ( la flash interviuri l am văzut mereu doar după victorii când și a lăudat maxim jucătorii) când a dat peste nas clubului legat de politica dosarului ptr UEFA, tot acuma, sper ca își v a suna toți jucătorii, sa le rsaminetasca ca JOACA LA UTA, SUNT PLĂTIȚI LA ZI, ȘI ÎȘI BAT JOC DE UN ORAȘ ÎNTREG!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #5: UTA - Chindia Târgoviște, 01.05.2021, ora 15:00, Digisport 1 - de ritza_ - 01-05-2021, 19:10

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 3 Musafir(i)