Play-out #5: UTA - Chindia Târgoviște, 01.05.2021, ora 15:00, Digisport 1
01-05-2021, 21:02, (Ultima modificare: 01-05-2021, 21:04 de ritza_.)
#79
RE: Play-out #5: UTA - Chindia Târgoviște, 01.05.2021, ora 15:00, Digisport 1
(01-05-2021, 20:19)Kidu a scris: Parca retraim momentele cu Mihalcea cand jucam la Siria, ceva s-a rupt in vestiar si lotul s-a scindat in bisericute, sunt unii care pun osul si altii care asteapta doar sa isi ia banul, cei din urma miros ca la vara vor zbura si acum il sapa pe Balint.

Toți sunt jucătorii lui Apostu, sau aproape toți, asa cum cred ca pe toți ne a deranjat duma lui Apostu după victoria din Ștefan cel Mare (drept e ca el apare doar după victorii sa își laude jucătorii) ma aștept ca astăzi, mâine, sa ii sune pe clientii lui, sa le transmită ca joaca la UTA, ca sunt plătit la zi, ca fac de ras un oraș întreg!
Nu îmi vine sa cred ce se poată întâmplă la un club din România unde sunt salariile la zi, mai sunt și prime de joc, asta e mentalitatea fotbalistului roman din păcate, el da totul acolo unde nu este plătit, ca poate într o zi, găsește un club unde îl tratează mai bine decât o face masa și tat'so cu el.

Ps: bisericuțe și grupuri când ei toți au același impresar și mai sunt și neamuri între ei, NU AU NICI O SCUZA PTR CUM TRATEAZĂ FOTBALUL, DACĂ NE UITAM LA ISTORICUL FIECĂRUIA ASTA E CEL MAI PROST SEZON AL LOR ȘI POATE SINGURUL ÎN CARE AU FOST TRATAȚI CORECT FINANCIAR!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #5: UTA - Chindia Târgoviște, 01.05.2021, ora 15:00, Digisport 1 - de ritza_ - 01-05-2021, 21:02

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)