Play-out #7: UTA - FC Politehnica Iași, 09.05.2020, ora 14:00, Digisport 1
10-05-2021, 12:14,
#71
RE: Play-out #7: UTA - FC Politehnica Iași, 09.05.2020, ora 14:00, Digisport 1
(10-05-2021, 11:36)psv a scris: Pe bune daca va înțeleg, am schimbat 10 jucători în vara, încă vreo 8 în iarna iar exprimarea echipei este aceasi. Ce facem acum, schimbam iar 10 și după aia ne plângem jumate de campionat ca nu avem rezultate  pentru ca echipa nu este omogena! Arătați mi va rog un jucător în lot care are o creștere de când a venit la noi sau măcar o constanta... Gyuszi deja ne ia de prosti, nici măcar el nu mai înțelege ce se întâmplă cu echipa, și atunci pentru ce sa mai rămână. Vi se pare normal după tot ce sa întâmplat sezonul asta, sa semnam o prelungire de un an (condiționată de el) ca vezi doamne a avut super rezultate și mai mult decât atât cu o mărire substanțială de salar, mi se pare aberant sa nu zic nesimțire.... Din partea mea acest om nu mai are nici o încredere ca  mai poate fi util dezvoltării clubului! Este complet depășit de evenimente!

Eu te inteleg ,nimănui nu cred ca ii place ceea ce vede la echipa noastră,fotbalistic vorbind . Dar eu unul m-am împăcat cu ideea ca suntem o echipa imprevizibila ,cu un joc deloc spectaculos . Tot prin stilul asta am câștigat la CFR,Botosani și alte rezultate pe care nu cred ca aveam încredere ca le vom scoate . Dau un exemplu ,nici CFR din era Dan Petrescu nu era o echipa spectaculoasa dar era eficientă sau alt exemplu ,Atletico Madrid care la fel,mie unul mi-e sila sa ma uit la meciurile lor. Tot Balint cu echipa asta a fost la un pas de accederea in playoff,cu puțin noroc eram acum intre primii 6. Eu asta nu pot sa inteleg,de ce in unele meciuri efectiv parca jucam in teren cu o echipa de juniori. In unele meciuri ne apărăm exemplar ,fără emotii,siguranța iar in unele am impresia ca putem lua gol la orice faza
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #7: UTA - FC Politehnica Iași, 09.05.2020, ora 14:00, Digisport 1 - de sRg97 - 10-05-2021, 12:14

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)