Play-out #7: UTA - FC Politehnica Iași, 09.05.2020, ora 14:00, Digisport 1
10-05-2021, 13:08,
#75
RE: Play-out #7: UTA - FC Politehnica Iași, 09.05.2020, ora 14:00, Digisport 1
Nu cred ca mai are rost sa discutam aceleasi subiecte la infinit.. mai avem doua etape, nu suntem in situatia de a ajunge la baraj sau retrograda, asa ca daca ma intrebati pe mine, sunt fericit daca echipa termina pe un loc 'OK', si sa nu ne facem de rusine sa terminam la 1 pct de baraj.
Ca si unii dintre voi, sunt de parere ca jucatorii nu sunt jucatori de play-out, cu exceptie cativa care se vede limitarea lor, in rest sunt jucatori buni. Parerea mea este ca antrenorul nu se impune mai deloc in vestiar, dar nu are rost sa tot zic aceasi chestie ca si un disc stricat.
Dupa ce va lua sfarsit actualul sezon, sper ca Balint impreuna cu Meszar & Co. să renunte la serviciile unor jucatori, si sa aduca altii mai destepti si cu foamete de performanta mai mare. Fara suparare, dar logic vorbind, de salariul lui Hora + Antal + Petre + Voinea, iti poti lua 1 atacant bun sau chiar 2 atacanti buni de tot la care sa le oferi un salar mai mare, dar sa rupa defensiva oricarei echipe, n-are rost sa dau exemple, cu totii ii stim.
Si eu cred legat de Albu ca este unul dintre cei care nu-l mai doresc pe Balint, pentru ca am auzit ca este unul dintre principalii figuranti de la club care face mofturi la foarte multe chestii, la un moment dat am inteles ca Albu a comentat legat de maseur-ul echipei niste c*caturi. Imi pare rau, dar de asa vedete nu avem nevoie! Chiar mi-a placut de el ca si fotbalist, dar daca e adevarat tot ce se speculeaza si se aude despre el, caracterul lasa de dorit!
,,Ei cu ei, noi cu UTA."
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #7: UTA - FC Politehnica Iași, 09.05.2020, ora 14:00, Digisport 1 - de diangelis - 10-05-2021, 13:08

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)