Play-out #7: UTA - FC Politehnica Iași, 09.05.2020, ora 14:00, Digisport 1
11-05-2021, 0:39,
#83
RE: Play-out #7: UTA - FC Politehnica Iași, 09.05.2020, ora 14:00, Digisport 1
(10-05-2021, 22:28)Alin P a scris: Balint si ar gasi echipa repede, Apostu are tentacule pe la multe echipe, mai ales Medias, Arges, Rapid daca promoveaza si chiar Astra dar acolo acum ii antrenor nasul sau Badea. Balint nu vrea sa plece de la UTA deoarece aici el ii boss-ul, nu are emotii ca va fi demis sau altele, daca insa ar merge la alte echipe ar avea o sabie care atarna peste capul oricarui antrenor din Romania.

De ce sa nu aiba emotii ca va fi demis? Nu are Meszar curajul sa o faca daca nu vor fi rezultate?
Eu cred ca are...si ma gandesc la perioada cand era Roland Nagy, care ne-a dus la barajul pt promovare, iar in sezonul urmator a fost demis. Chiar daca e frustrant finalul de sezon, pana la urma daca ne salvam (si 90% ne vom salva), inseamna ca ne-am indeplinit obiectivul si se poate justifica continuarea cu staff-ul actual.
Iar daca dupa perioada de transferuri si dupa perioada de cantonament din vara, echipa va merge tot prost, atunci se va justifica inlocuirea antrenorului si cred ca Meszar va avea curajul sa o faca.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #7: UTA - FC Politehnica Iași, 09.05.2020, ora 14:00, Digisport 1 - de Cristi_Arad - 11-05-2021, 0:39

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)