Bilete si abonamente, sezonul 2021-2022
29-06-2021, 23:50, (Ultima modificare: 29-06-2021, 23:57 de Xtreme.)
#57
RE: Bilete si abonamente, sezonul 2021-2022
(29-06-2021, 23:33)Victor a scris: Nu contest acestă pandemie, ce mă deranjează e modul prin care acest vaccin e băgat efectiv pe gât, constrângerea e făcută în așa fel încât să te oblige să îl faci sub numele cică al democrației. Când se dau mici, bani,  zilele libere, băuturi gratis, când e promovat pe toate canalele media, deși legea nu permite acest lucru și multe alte, când ai nevoie de un cacat de test să intri să-ți vezi pruncul la absolvire, și magazinele sunt pline ochi, fără nicio distanțare, iartă-mă ca îți spun, ceva pute... așa că fără nicio conspirație 5g, Gates sau orice altceva,  cred că e bine voi ăștia vaccinați să încercați să nu trageți după noi, încă,  dacă se poate. Fii sănătos!

constrângere e abia din momentul din care vaccinarea e obligatorie, ceea ce nu este. Nu trage nimeni și nu baga nimeni pe cineva în lagăr, cat timp e sănătos.

Acest subiect e intens discutat doar din pricina faptului ca unii au pretenții de la club, ceea ce nu în regula din mai multe puncte de vedere:
1. financiar
2. legislativ
3. organizațional

pana la urma care sunt avantajele de a nu te vaccina?

(29-06-2021, 23:28)Kapa a scris: Sa fim seriosi Ungaria deja accepta pe stranduri oameni fara vaccin fara test fara nimic...oricum sper ca sunteti constienti ca a fost si multa manipulare cu sprijinul presei bineinteles...foarte interesant cum a disparut acum brusc pandemia...din pix

la fel de bine te poți muta și în Ungaria, cel puțin temporar. Informatii referitoare la pandemie exista din surse multiple, verificate, studii științifice etc. informează-te din diferite surse, daca crezi ca ești manipulat. Fiecare e liber sa cugete și sa cerceteze Big Grin Pandemia nu a dispărut, cercetează ca se întâmpla actualmente în Portugalia
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Bilete si abonamente, sezonul 2021-2022 - de Xtreme - 29-06-2021, 23:50

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)