Play-out #4: UTA - Rapid București, 09.04.2022, ora 20:30, Digisport 1
10-04-2022, 10:19, (Ultima modificare: 10-04-2022, 10:24 de soundinfect.)
#27
RE: Play-out #4: UTA - Rapid București, 09.04.2022, ora 20:30, Digisport 1
Marea problema la noi e ca am ajuns echipa de moral si cam toti stiu ce sa faca dupa ce ne-au dat gol. Nu trebuie sa fi mare antrenor sa faci ce a facut Mutu sau Croitoru contra noastra, cred ca orice analist deja stie ca noi nu sutem in stare sa combina sau sa creem nimic pe partea de mijloc si ne anihileaza flancurile. Daca ne uitam la meciul cu Botosani, Otele a avut om langa el constant si Miculescu la fel. Ieri probabil Morais a facut cel mai bun meci din campionatul asta si asta sa vazut.

Mutu a jucat inteligent, a introdus imediat al 5-lea fundas si noi de acolo nu mai stim cum sa jucam, nu am fost in stare sa desfacem nici o echipa care s-a pus pe doua linii si nici nu cred ca avem jucatori care sa stie sa faca asta sincer. Poate sa vina si Klopp antrenor daca jucatorii nu au viziune si le trebuie 5 atingeri sa dea o pasa sau fiecare centrare e mai plouata ca si vremea de afara.

4 cornere, toate in primul om. 0 suturi pe poarta - 3 suturi pe poarta = 0 - 2.

LE: Am uitat sa adaug acelasi arbitraj jegos care il vedem tot mai des la Arad, arbitrajul la ciupeala. Fiecare faza fixa a fost batuta dupa minim 1 min intarziere, toate cele 10-15 faze la limita au fost judecate impotriva noastra, nici acum nu pot sa inteleg cum la faultul asupra lui Miculescu din partea dreapta care a fost exact in fata tusierului sa dat aut de poarta in loc de lovitura libera si galben cand omul nu a avut nici o treaba cu mingea si cauta sa ii lase un cadou lui Miculescu pe genunchi. Sunt chestii care frustreaza, chestii care te fac sa nu mai gandesti lucid si in timp se vad.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #4: UTA - Rapid București, 09.04.2022, ora 20:30, Digisport 1 - de soundinfect - 10-04-2022, 10:19

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)