Play-out #4: UTA - Rapid București, 09.04.2022, ora 20:30, Digisport 1
11-04-2022, 12:45, (Ultima modificare: 11-04-2022, 12:53 de maryan.)
#45
RE: Play-out #4: UTA - Rapid București, 09.04.2022, ora 20:30, Digisport 1
Din păcate badea nu are ce cauta pe banca UTEI, e o palarie imensa, în plus gestionează totul cu o indolenta supărătoare (a se vedea interviul de la conferinta de presă de după meci)! Toate acestea coroborate cu anumiți jucători care chiar nu înțeleg (poate nici nu au capacitatea sa o facă) ce înseamnă UTA, ne-a făcut sa trăim o umilință sâmbăta seara! Dar ca de obicei o sa strângem rândurile și mergem înainte, eu personal abia aștept sa ne tărâm pana la finalul play out ului și sa vina pauza competițională, în care sper sa se găsească soluții atât pentru banca tehnica cât și la nivelul lotului de jucători!

Ps: Încă un aspect, pe vremea cât echipa a fost antrenata de gyuszi, ne luam la trântă cu orice adversar și pe mai toți i-am călcat în picioare (cu un ghinion enorm...nemarcand și necâștigând meciuri ce le aveam în mana) dar puteam sta cu pieptul în fata și impuneam respect! Sigur capitolul gyuszi e istorie și asa trebuie sa rămână (nu îmi doresc sa se întoarcă), însă mie personal îmi este teama de un nou sezon cu badea la cârmă!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #4: UTA - Rapid București, 09.04.2022, ora 20:30, Digisport 1 - de maryan - 11-04-2022, 12:45

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)