Play-out #5: Sepsi OSK Sf. Gheorghe - UTA, 16.04.2022, ora 15:00, Digisport 1
15-04-2022, 23:59,
#12
RE: Play-out #5: Sepsi OSK Sf. Gheorghe - UTA, 16.04.2022, ora 15:00, Digisport 1
Daca o sa avem mijloc la meciul cu Sepsi ,o sa jucam ceva-ceva....daca mijlocul iar nu exista ca si in meciul cu Rapid....pierdem rau!Am revazut de o gramada de ori meciul cu Rapid...cum naiba Rapidul la ambele goluri ataca direct pe fundasi?Unde sunt mijlocasii domnu Badea?Sper ca nu sunt negativ dar eu nu cred ca o sa vad la UTA un antrenor cu "sange in instalatie" care joaca cu juniorul in pozitia lui naturala...adica Miculescu in zona centrala,ce a facut David cu apararea celor din Finlanda cand a fost in zona centrala?Vad ca toti antrenorii din Romania folosesc juniorii in banda ..."sa nu apara riscuri",domnilor antrenori ...nu juniorii sunt vinovati ,voi sunteti!Cu un antrenor strain chiar de valoare medie,cred ca Cibi era titular in locul lui Mode macar 2 meciuri!
PS:Ubbink saracu chiar cred ca nu stie ce joaca de cand a venit Badea,ma bucur ca ramane Desley si sezonul viitor,un baiat care are valoare in Liga 1 si un baiat de caracter!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #5: Sepsi OSK Sf. Gheorghe - UTA, 16.04.2022, ora 15:00, Digisport 1 - de Zagorakis - 15-04-2022, 23:59

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)