Etapa #14: FCSB - UTA, 16.10.2022, ora 20:30, Digisport 1
17-10-2022, 9:27,
#23
RE: Etapa #14: FCSB - UTA, 16.10.2022, ora 20:30, Digisport 1
Am ajuns chiar penibili, dupa fiecare infrangere avem exact acelasi discurs, 6 meciuri pierdute si 4 egaluri si dupa 90% din ele iesim si spunem ca nu avem mentalitate, daruire si asa mai departe.

Keseru mai ingrijorat de starea mentala a celor de la FCSB decat ce se intampla la echipa asta si are mari asteptari de la antrenor sa il bage avand in vedere ca nu a facut NIMIC pana in momentul asta pe teren. Mare suparare si foarte deranjat ca nu joaca cand efectiv nu a contribuit cu nimic. Sper ca interviul de dupa meci sa fie ultimul in tricoul nostru.

Poe e clar ca a pierdut vestiarul sau cel putin jumatate din el. Antrenorul cu cel mai slab raport puncte/meci, 1.14, pana si Badea avea mai mult.

Eu unul cred ca e nevoie de restart acum si nu trebuie asteptat pana in pauza din decembrie, macar asa vine cineva nou si prinde si pauza din noiembrie unde se mai poate regla cate ceva, marea problema e ca nici nu prea ai pe cine sa duci, infara de Croitoru nu vad nici un antrenor de doamne ajuta liber in momentul actual.

Rares Pop e singurul lucru bun din tot meciul, a jucat excelent si poate data viitoare va si inscrie.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #14: FCSB - UTA, 16.10.2022, ora 20:30, Digisport 1 - de soundinfect - 17-10-2022, 9:27

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)