Etapa #17: Petrolul Ploiești - UTA, 05.11.2022, ora 18:00, Digisport 1
05-11-2022, 9:31,
#4
RE: Etapa #17: Petrolul Ploiești - UTA, 05.11.2022, ora 18:00, Digisport 1
(04-11-2022, 16:40)Ovidiu a scris: Zero așteptări de la meciul ăsta, sper doar să văd 11 bărbați pe teren din partea noastră, Balint n-avea ce să schimbe in 3 zile.
Văd că ne arbitrează Barbu, ăla care ne-a jefuit in meciul cu oile lui Becali...frumos, elegant, să n-ai tu o persoană in club care să stie să lege 3 cuvinte, să iasă pe sticlă și să apere clubul.
Unul din club, cu excepția lui Balint, nu-i in stare să scoată 3 fraze fără să facă dezacorduri....l-am auzit ieri și pe Sore...vai mama mea! Totul după chipul și asemănarea botoxatului, blestemat fie-i numele in veci.

Ai perfecta dreptate,sa nu ai un om capabil in tot clubul asta,unul care sa stie sa se exprime coerent si fluent,unul care sa fie in stare sa intre in direct la o emisiune sa apere echipa,un om cu putere de cuvant sa nu mai fim terfeliti de toti neica nimeni.Asta cu nemernicu asta de barbu e bataie de joc,si nu a fost numai meciul de care amintesti,a fost si ala de la Mioveni cand nu am primit penalty la hent in careu plus ala il nenoroceste pe Steau si de-abia da galben,la Constanta o fost arbitru VAR si nu a intervenit la penaltiul ala de toata jena la Alibec samd.Dar mai mult ca sigur ca nu se vrea aducerea unui om cu influenta in club pt ca Meszar sa isi continue el smecheriile.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #17: Petrolul Ploiești - UTA, 05.11.2022, ora 18:00, Digisport 1 - de FlorinCR - 05-11-2022, 9:31

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)