Etapa #4: FC Botoșani - UTA, 06.08.2021, ora 18:30, Digisport 1
06-08-2021, 21:44,
#14
RE: Etapa #4: FC Botoșani - UTA, 06.08.2021, ora 18:30, Digisport 1
Eu nu inteleg la ce meciuri v-ati uitat pana acum de puteti spune ca suntem slabi fizic, in toate cele 4 meciuri am alergat foarte mult si am fost fizic peste toti adversarii chiar si astazi prima repriza am facut pressing foarte avansat la 30-40 m de poarta adversa, nu partea fizica este de vina, diferenta a fost facuta de curaj, Croitoru este antrenor curajos a citit jocul a vazut ca nu a mers si a mutat cu jucatori de viteza care ne-au impiedicat sa mai stam sus.In schimb Balint din pacate fara reactie, vezi ca am inceput rau repriza a doua nu schimbi nimic, vezi ca Erico a prins un meci horror in care joaca pt adversar nu il schimbi la timp, vezi ca ambii mijlocasi centrali au galben si nu mai pot fi agresivi iar nu schimbi la timp, din pacate este foarte fricos si neinspirat la schimbari min 75 2-0 pt adversari in loc sa ii bagi pe Isac si pe Bustea singurii jucatori mai ofensivi de pe banca el alege sa il bage pe Vorobjovas ca sa mai apere nu stiu ce ?!? iar pe Isac doar dupa min 80, alt capitol la care trebuie sa mai lucreze sunt fazele fixe avem foarte multe faze fixe in meciuri dar din pacate nu suntem deloc periculosi la ele. Este antrenor bun dar daca vrea sa cresca si sa progreseze trebuie sa lase frica si anumite incapatanari deoparte. Din pacate azi am prins si un meci foarte slab individual cu multe greseli prostesti care ne-au costat.
Un dus rece care sa speram ca ne prinde bine ne trezim si ii batem sambata pe olteni , cu totii la meci.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #4: FC Botoșani - UTA, 06.08.2021, ora 18:30, Digisport 1 - de r3d - 06-08-2021, 21:44

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)