Etapa #7: CS Afumati - UTA (09.09.2017, ora 11:00)
09-09-2017, 18:53,
#26
RE: Etapa #7: CS Afumati - UTA (09.09.2017, ora 11:00)
@Kapa: Îți dau eu un exemplu de club profesionist care a procedat exact așa: Leicester City! Mi s-a părut revoltătoare măsura de a-l demite pe Ranieri atunci dar măcar ei au redresat corabia. Nu știu dacă noi putem să o facem pentru că în momentul ăsta mă întreb dacă problema la acești juctători cu experiență de Liga I e doar caracterul sau dacă nu cumva și calitatea fotbalistică îi faultează. Oricum, traversăm una dintre cele mai umilitoare perioade din istoria UTA-ei. Egaluri acasă cu Metaloglobus și Balotești, înfrângere fără drept de apel la Afumați... mă întreb dacă lor le e, măcar unpic rușine... că mie îmi vine să mă ascund într-o gaură în pământ! Chiar, oare băieții ăștia pe avion (da, AVION!!!!) la întoarcerea acasă leagă și ei 2-3 vorbe cu ceilalți pasageri? Când respectivii îi văd în trening cu emblema UTA-ei pe piept și îi întreabă unde au jucat și ce rezultat au avut... oare au obraz să ridice ochii din pământ?!
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #7: CS Afumati - UTA (09.09.2017, ora 11:00) - de Giuliano - 09-09-2017, 18:53

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)