Etapa #7: CS Afumati - UTA (09.09.2017, ora 11:00)
09-09-2017, 21:43,
#32
RE: Etapa #7: CS Afumati - UTA (09.09.2017, ora 11:00)
Umilitoare...ma bucur ca ati uitat asa de repede perioada chirila, perioada gio si nu in ultimul rand perioada martipan .

Am avut asteptari mari noi dupa aceasta campanie de transferuri, dupa aceste investitii venite in urma vanzarii lui Petre (care nu mai putea repeta sezonul trecut vreodata si s-a vazut asta in ultimele meciuri jucate la Arad de el) si dezamagirea e cu atat mai mare tocmai din cauza acestor asteptari.

Indiferent ca acesti jucatori pot dovedi ca au valoare si noul antrenor va sti sa scoata ce e mai bun din ei , sau ca atata pot si in urmatoarele meciuri nu isi vor depasi conditia aratata in ultimele 3 partide si vom restructura radical echipa , tot nu se vor putea compara aceste rezultate , vreodata cu umilintele si clipele groaznice traite cu cativa ani in urma, alaturi de echipa noastra.

Adi Falub abia a venit de 3 zile la echipa , nu putea face minuni alaturi de acesti jucatori intr-un timp asa de scurt. Ne-am dorit sa nu pierdem plutonul si sa ratam acest sezon. Inca se mai poate, au trecut 7 etape din cele 38 . Aratam groaznic acum, de acord. Insa nu poti spune ca ai ratat sezonul dupa doar 7 etape , cum nici Hermanstadt sau Ripensia nu pot spune ca au promovat fiindca sunt acum pe primele doua locuri. Nu cred ca e cazul de decizii radicale acum cat inca mai sunt in joc 93 de puncte in urmatoarele 31 de meciuri.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #7: CS Afumati - UTA (09.09.2017, ora 11:00) - de Redpunk_one - 09-09-2017, 21:43

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)