Etapa #12: Poli - UTA (15.10.2017, ora 15:30, Digisport 1)
16-10-2017, 11:48,
#70
RE: Etapa #12: Poli - UTA (15.10.2017, ora 15:30, Digisport 1)
Tot mai mult cred ca si aceste dicute au fost si sunt comandate de la cel care nu vrea echipa asta atat de dreaga noua. Ani trecuti desi erau discutii in contradictoriu nu se ajunegea as departe. S-a incercat in nenumarate ori sa desbine grupul dar acum prin ceea ce se intampla mai mult ca niciodata cred ca totul este comandat. S-a vazut ca prin ceea ce se intampla la echipa baga raca si discutii aprinse intre noi si se merge pe aceeasi strategie. Sper sa ma insel iar daca nu, asa sa ii ajute Dumnezeu!
Trebuie sa fim uniti si sa mergem inainte IMPREUNA, asa cum IMPREUNA am ajuns aici( ma refer stric la grupul nostru!
PS: Acum, pe cand incep sa prin curaj sa fac o deplasare si pana la Siria si sa nu ma gandesc acasa sau sa tremur cand imi suna telefonul sa revin in peluza si sa vad fete triste si multi nervi intre noi in loc de o gluma sau hohote de ras asa cum a fost la untimul meci inainte sa inceapa incercarile prin care am trecut!
TREBUIE SA FIM UNITI!
Pentru noi DOAR UTA ARAD CONTEAZA!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #12: Poli - UTA (15.10.2017, ora 15:30, Digisport 1) - de GDA - 16-10-2017, 11:48

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)