Etapa #6: "U" Cluj - UTA, 06.11.2019, ora 17:45, Digisport 2 (meci reprogramat)
08-11-2019, 11:53,
#62
RE: Etapa #6: "U" Cluj - UTA, 06.11.2019, ora 17:45, Digisport 2 (meci reprogramat)
@Giuliano...de unde ai dedus tu ca eu am pretentia ca echipa sa imi asculte mie parerile? Ai comparat mere cu pere doar ca sa fii tu cel care are dreptate. Daca U cluj a avut mai putine ocazii clare de gol cu noi decat Petrolul inseamna ca am facut noi mari progrese in aparare? sau poate inseamna ca sunt 2 echipe cu motivatii diferite, antrenori diferiti si stiluri de joc diferite, etc.? Doar de dragul de a nu fi de acord cu tine, pot si eu sa spun ca dupa meciul cu Petrolul, eram la al treilea meci fara gol primit, iar in prezent avem 3 goluri incasate in ultimele 3 partide => avem o aparare mai slaba decat la inceput de campionat (nu cred asta, doar iti arat ca si eu pot interpreta in asa fel incat sa para ca eu am dreptate).
Daca Balint declara ca adversarul e favorit, inseamna neaparat ca si crede asta? Sau inseamna ca vrea sa ridice presiunea de pe propria echipa? Legat de ce declara....nu a pronuntat niciodata cuvantul promovare in nici o conferinta de presa, cel putin nu asociat cu UTA. Asta inseamna ca nu se gadeste de 10 ori pe zi la promovarea UTA-ei?

Eu doar am spus ce cred, si anume ca daca am fi avut mai mult curaj sa iesim la joc, am fi castigat meciul cu 2 sau 3-0.
Si nu sunt singurul care crede asta, dar sunteti unii care tineti neaparat sa ii urecheati pe cei care au opinii diferite de ale voastre.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #6: "U" Cluj - UTA, 06.11.2019, ora 17:45, Digisport 2 (meci reprogramat) - de Cristi_Arad - 08-11-2019, 11:53

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)