Etapa #2: UTA - FC Voluntari, 28.08.2020, ora 21:00, Digisport 1
29-08-2020, 0:49,
#28
RE: Etapa #2: UTA - FC Voluntari, 28.08.2020, ora 21:00, Digisport 1
(29-08-2020, 0:05)diangelis a scris: Un meci bun făcut de echipa noastră. Prima repriza ai noștri au jucat formidabil! Pasele, fazele pe flancuri, întrările în careu.. Dacă jucam asa tot meciul, Voluntari pleca cu minim 3 boabe de aici!
Păcat în schimb ca au început în repriza secunda crampele musculare, mister fiind forțat sa schimbe jucători, automat s-a pierdut din "fler".
Suntem pe drumul cel bun!

Iarăși, un lucru ce am apreciat este faptul că cei de la Digi Sport în frunte cu invitații din studio, au vorbit într-una DOAR de UTA, de Francisc Neumann, de unde vine numele UTA, au intrat un pic în detalii despre istoria clubului.. înseamnă mult pentru noi arădenii să vedem că în sfârșit suntem băgați în seamă, pentru că merităm!
Angheluță ca deobicei, un j*g ordinar, mereu vorbește negativ despre UTA.. singurul lucru pozitiv ce l-am auzit de la el era despre gazon, atat
Angheluță-i bolnav psihic, un cretin cum nu s-a mai văzut...imi venea să opresc sonorul numai să nu-i mai aud aberațiile. 
Până la urmă, un gunoi muncind pentru o mizerie de televiziune, prin comparație, mult sub cea pe care a avut-o Dan Diaconescu in direct și-n reluare.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #2: UTA - FC Voluntari, 28.08.2020, ora 21:00, Digisport 1 - de Ovidiu - 29-08-2020, 0:49

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)