Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1
06-05-2021, 22:16,
RE: Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1
(05-05-2021, 16:56)Kidu a scris: Totul este bine cand se termina cu bine, ii felicit pentru victorie insa Balint are si o mare parte de vina pentru felul cum ne-am complicat astazi viata.
Nu mi-a placut niciodata sa fac remarci la cum ar trebui sa joace unul sau altul in dauna antrenorului insa habar n-am la ce dracu' mai jucam cu Hora, Antal si cu Denis Rusu. Astia n-ar mai trebui sa vada nici lotul pana la finalul campionatului mai ales cand tu mi-l tii pe Bustea pe margine sa joace marea vedeta Denis Rusu care de jumate de campionat e cu gandul doar la CFR. Foarte bine, sa mearga la CFR pentru ca destul a suferit Krini Bustea si a fost sacrificat pentru el.

Astazi Albert Stahl l-a cam omorat pe Shliakov acolo in banda si pentru ca Rusu nu cobora deloc sa il ajute in faza defensiva spre deosebire de Bustea care face ambele faze ale jocului.
Eu de mult asteptam sa-l joace pe bustea. No fi el mare fotbalist dar isi da viata pe teren si cand prinde mingea da in ea
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1 - de Cipri - 06-05-2021, 22:16

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 3 Musafir(i)