Etapa #6: Rapid București - UTA, 20.08.2022, ora 21:30, Digisport 1
23-08-2022, 10:58,
#33
RE: Etapa #6: Rapid București - UTA, 20.08.2022, ora 21:30, Digisport 1
Se vede mâna lui Poe! UTA arată din ce în ce mai bine, joacă un fotbal mult mai ofensiv față de ce jucam cu Balint. Rapid ne-a învins printr-un noroc chior. Șutul ăla trebuia scos, eu cred că Iacob îl scotea. Balauru cred că era în transă, s-o fi uitat după mireasa aia ce tot o dădea la TV în timpul meciului.

Momentan, UTA și FCU sunt singurele echipe care joacă un fotbal plăcut, ofensiv. Păcat că am arătat atât de rău cu Voluntari și Argeș... Cred că e în geneticul clubului să se ia la trântă cu cluburile mai bine-cotate, iar cu cele mici și mai slabe să piardă.

Încă e început de sezon, trebuie să continuăm tot așa, să avem încredere în Poenaru (dacă am avut încredere atâta timp în Balint dupa ce umilințe am mâncat, cred că merită Poe un timp de acomodare).

Potrivit CIES, aceștia ne-au clasat pe locul 7 la sfârșitul sezonului regulat. Acum să vedem, teoretic ne vom bate cu Rapid și Botoșani pentru locurile de play-off.
,,Ei cu ei, noi cu UTA."
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #6: Rapid București - UTA, 20.08.2022, ora 21:30, Digisport 1 - de diangelis - 23-08-2022, 10:58

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)