Etapa #27: UTA - Luceafărul Oradea (02.04.2017, ora 11:00, Digisport 1)
02-04-2017, 19:43,
#21
RE: Etapa #27: UTA - Luceafărul Oradea (02.04.2017, ora 11:00, Digisport 1)
tusierul respectiv a vazut alt meci! Dar si Copil are ce are cu loviturile libere batute total aiurea. Foarte bine ca mai sta pe tusa. Ar face bine si ar exersa mai des si mai intens loviturile libere!!!
Răspunde
02-04-2017, 20:44,
#22
RE: Etapa #27: UTA - Luceafărul Oradea (02.04.2017, ora 11:00, Digisport 1)
6 puncte din urmatoarele 2 meciuri si promovarea se joaca!sper ca macar avum sa ne trezim!
Răspunde
02-04-2017, 23:39,
#23
RE: Etapa #27: UTA - Luceafărul Oradea (02.04.2017, ora 11:00, Digisport 1)
Acum e momentul,momentul in care suporterii adevarati isi arata devotamentul fata de culori,de oras si de tot ce ii leaga de Arad! Sunt la peste o mie de km,in fiecare saptamana,fata de locul in care se intampla ceva foarte important in viata mea:joaca UTA! Asa cum joaca,cu cine face parte din primul 11,cat suflet sau cat profesionalism,cine ii antreneaza,cine ii sustine sau cine ii apostrofeaza...e UTA! Sa nu uitam niciodata ca suntem privilegiati sa spunem ca suntem aradeni! Si asta doar si doar datorita sangelui alb rosu care ne curge prin vene! Eu cred in promovare si nu prea am motive! Cred pentru ca fac parte din familia UTA si a suporterilor ei minunati care vor fii acolo,la bine si la greu! Echipa noastra e UTA,religia noastra e UTA si vom fii acolo mereu si la bine si la greu! Va salut si va invidiez ca puteti fi acolo,ca puteti fi o parte din istoria acestei echipe! Suporteri minunati!
Răspunde
03-04-2017, 11:04,
#24
RE: Etapa #27: UTA - Luceafărul Oradea (02.04.2017, ora 11:00, Digisport 1)
Multumim pentru cuvintele frumoase si te felicit pentru atitudine deoarece asa ar trebui sa gandeasca un utist adevarat, asta e mentalitatea care ne deosebeste pe noi fata de restul "suporterilor de rezultat".
In momentul in care te atasezi afectiv de o echipa este ca in dragoste, buna sau rea, la bine dar mai ales la greu, este echipa ta. Nu iti garanteaza nimeni ca ai sa vezi mereu numai evolutii foarte bune, ca ai sa ai mereu parte numai de victorii si promovari.

Cine are astfel de pretentii, mai bine sa nu mai vina, sa ramana la TV si sa se uite miercurea la Champions League.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)