Etapa #12: Poli - UTA (15.10.2017, ora 15:30, Digisport 1)
15-10-2017, 22:19, (Ultima modificare: 15-10-2017, 22:35 de Kidu.)
#57
RE: Etapa #12: Poli - UTA (15.10.2017, ora 15:30, Digisport 1)
(15-10-2017, 21:55)mirco a scris:
(15-10-2017, 21:37)Kidu a scris:
(15-10-2017, 21:04)maryan a scris: Am ieșit și noi în evidenta cu ceva...am rupt gardul și am bătut 50 de oameni nevinovați (cei drept cimisoreni)!

Vorbesti sa nu taci. Aia toti erau de la ei din galerie si fii sigur ca nu veneau acolo sa schimbam numere de telefon, ba mai mult au si avut blat cu stewarzii care le-au lasat poarta deschisa.

In fine, in teren atitudine zero, daruire zero, doar indolenta si nesimtire.

Sa ramaneti voi astia cocosi si civilizati care in viata voastra n-ati facut nimic, nu v-ati implicat cu nimic si n-ati sacrificat niciodata nimic. Ramaneti voi si faceti Aradul mandru, eu m-am saturat de tot si toate.

kidu termina cu prostiile astea, in primul rand sa te controlezi tu pe tine!
ai grija la vocabular si mai ales la comportament, ai facut azi o groaza de jigniri la adresa unor oameni care s-au implicat si ei foarte mult in toti anii care au trecut ; nu esti tu mai catolic ca papa
nu ti se accepta ce ai facut azi. punct
si noi ne-am saturat de tine !
fa pasul in spate

Bai cocosel, de ce nu te-ai implicat tu, de ce era haos la autocare desi intial nu am fost printre organizatori?
Erai printre aia carora le- aruncat PET-ul de bere deoarece aveau pretentia sa bea bere si sa fumeze in timp ce autocarele stationau pe autostrada si jandarmeria ne presa sa plecam?
Tot ce am facut a fost sa recuperam cativa aradeni ce si-au parcat masinile acolo  in parcare si Jandarmeria nu ne-a lasat in prima faza. Cei prezenti pot confirma cum iti pot confirma si faptul ca nu era timp de baut si fumat tocmai acolo.
Am obosit sa fiu dadaca dupa toti taranoii care se simt utisti doar la meciul asta, dupa toti besinosii si betivii, da, nu mai sunt baiatul ala fain pentru ca unii nu merita si nu inteleg cu vorba buna. *****-ti tu nervii cu ei, eu nu mai am.

Stai linistit ca mi-am dat demisia din SCU, raman un simplu suporter si nu m-as fi implicat nici astazi daca nu era haosul ala. Nimeni din cei ce au organizat deplasarea nu si-au mai asumat nimic la fata locului.

Lasa, ramaneti voi civilizatii, eu si altii ca mine facem pasul in spate insa azi daca nu erau golanii va sodomizau movii in grup. Habar n-aveti ce s-a intamplat si de unde a venit reactia aia insa astea sunt treburi ce nu se discuta aici.

Ma lasa rece parerile tale, nu ai fost ca mine, nu esti ca mine, nu vei fi ca mine.
Mi-a ajuns si m-am scarbit. In plus nu datorez explicatii nimanui insa stai flexat pentru ca oricand pot sa dau socoteala pentru faptele mele, fie bune, fie rele.

Haide UTA!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #12: Poli - UTA (15.10.2017, ora 15:30, Digisport 1) - de Kidu - 15-10-2017, 22:19

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)