Etapa #12: Poli - UTA (15.10.2017, ora 15:30, Digisport 1)
16-10-2017, 21:46, (Ultima modificare: 16-10-2017, 21:51 de lucid.)
#72
RE: Etapa #12: Poli - UTA (15.10.2017, ora 15:30, Digisport 1)
Totusi, chiar nimeni nu e deranjat de conducerea clubului? Toata lumea da in jucatori. De acord, din punctul meu de vedere nu am ochi sa ii vad, si asta nu de ieri...
Dar mai oameni buni, chiar asa de orbi suntem? Avem o conducere de rahat, oameni submediocri din orice unghi ii privesti. Si lipsiti de orice urma de bun simt si buna crestere... sa nu mai vorbim de aspiratii si praf in ochi! In frunte cu Meszar. In primul rand e un om politic, cu aspiratii marunte, adeptul maruntisului. Ni are viziune pe termen lung, nu are vise marete pt. UTA. El se multumeste cu ce este de cativa ani la UTA. Performanta maxima pentru el ar fi liga 1. Mai sus nu aspira, ba chiar ia in deradere o cupa europeana, o echipa mare in sensul adevarat la UTA in urmatorii ani. E un om mic. Daca unii vor sa creada orbeste in continuare in el, e alegerea lor. Iarasi mergm pe principiul cu raul cel mai mic, sau singurul rau interesat de UTA. Oare?
Nimic din ce a fost la startul proiectului nu mai e valabil. Solutii? Nu stiu exact, dar prefer oricand liga a 4-a, sa vad jucatorii ca musca din adversar, decat cocina asta...Sau daca nu asta e solutia, mai bine stingem lumina si mergem la culcare
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #12: Poli - UTA (15.10.2017, ora 15:30, Digisport 1) - de lucid - 16-10-2017, 21:46

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)