Etapa #6: "U" Cluj - UTA, 06.11.2019, ora 17:45, Digisport 2 (meci reprogramat)
08-11-2019, 16:48,
#67
RE: Etapa #6: "U" Cluj - UTA, 06.11.2019, ora 17:45, Digisport 2 (meci reprogramat)
Ramane un punct important obtinut pe terenul lui "U", care desi are un parcurs slab in acest sezon (comparativ cu sezonul precedent cand au ajuns la baraj) are totusi un lot bun... lot care il face un adversar incomod, si desi am avut ocazii bune de a marca si castiga ramane totusi 1 punct valoros.
Avem in ultimele meciuri o serie de rezultate foarte bune, victorii legate, si eu zic sa ne bucuram de ceea ce avem in prezent, pentru ca nici eu nu speram sa ne situam asa bine in clasament la inceputul campionatului.

Cu totii ne dorim mai mult, cu totii ne dorim promovarea in Liga I, iar ea va veni, avand rabdare, daca continuam aceasta constanta in a obtine rezultate bune.

Urmeaza un nou meci foarte greu la Pitesti cu FC Arges si trebuie sa ramanem uniti, sa incurajam echipa sustinand baietii la meciuri si sa continuam aceasta linie de rezultate foarte bune.
<--> FORZA UTA <-->
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #6: "U" Cluj - UTA, 06.11.2019, ora 17:45, Digisport 2 (meci reprogramat) - de Triple H - 08-11-2019, 16:48

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)