Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1
03-05-2021, 21:23,
#20
RE: Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1
(03-05-2021, 17:23)Alin P a scris: Dupa meciul cu Dinamo s-a semnat prelungirea cu Balint ( sunt 100% sigur de asta). E clar ca de la momentul ala jucatori care vor ramane se stiu si cei care vor pleca la fel, iar acestia il considera pe Balint raspunzator pentru faptul ca nu vor mai ramane. Pe langa asta conflictele avute intre jucatori si antrenor.
Toata lumea acuza lipsa mijlocasilor la faza golulul celor de la Chindia dar oare ce cauta Iacob la cei 1,80 ai sai pe linia careului de 6 m. Iacob este un portar de calitate dar daca vom ramane in liga 1 ne trebuie portar, si exact cum s-a scris, Balauru este peste el la ora aceasta.
Primul lucru care trebuie sa il faca Balint daca ramne la UTA si noi vom fi tot in liga 1 sa isi aduca un preparator fizic ( un baiat foarte fain cel de acum insa clar cu mari lipsuri), deoarece noi suntem singuri din acest playout care gafaim rau ca naiba fizic.

Legat de semnarea lui Balint, nu sunt sigur ca a semnat, eu am alte informații, cum ca  Meszar nu este de acord datorita celor de mai jos:
-remunerațiile care le cere pentru el și staff
-perioada de contract de doar un an
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1 - de psv - 03-05-2021, 21:23

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 4 Musafir(i)