Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1
04-05-2021, 16:49,
#41
RE: Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1
Interese peste interese... lui Balint ii bine la UTA ca e platit regeste raportat la ceea ce a realizat pana acum. Apostu aduce toate gloabele, rezultand bineinteles taxele aferente, mai pe romaneste.. ia bani frumosi pe fiecare jucator adus la club.
Jucatorii primesc salariile la zi, fotbal mai putin.. prosti suntem noi ca nu ne-am implicat mai devreme si sa-i tragem un pic de ureche (la figurat). Daca Apostu iubea asa mult UTA, il ducea pe Malele ca atacant, nu pe Voinea/Antal/Hora.. este doar un exemplu, cine stie cate alte zeci de exemple mai sunt de care eu nu tin cont in momentul actual.
Eu unul nu am vreo problema cu Balint, pe mine ca suporter infocat ma intereseaza FIX de clubul UTA, nu ma intereseaza cine antreneaza sau cine joaca, daca o face cu brio. Iarasi, ca o parere off-topic : Adi Petre are nevoie de incurajari si meciuri in picioare ca sa-si revina, sunt sigur ca nu asta-i valoarea lui.. trebuie avut rabdare cu el. Cine trece prin clubul lui cioban, o pateste psihic!
,,Ei cu ei, noi cu UTA."
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1 - de diangelis - 04-05-2021, 16:49

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 3 Musafir(i)