Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1
05-05-2021, 10:13,
#45
RE: Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1
Cred ca este foarte clar dupa conferinta de ieri ca, Balint va continua daca echipa doamne fereste nu va retrograda!Acum sa vedem pe ce perioada va fi contractul .......Interesant sa vedem ce se va intampla la nivelul lotului , pentru ca este clar ca nu poti continua la nesfarsit sa schimbi in fiecare pauza competitionala 9-10 jucatori. Sa spunem ca UTA va aduce jucatori cu valoare mai ridicata, pai si atunci daca lui Balint ii este greu sa gestioneze acest vestiar , cum va fi la anul, pentru ca e clar , jucatori mai buni au si o personalitate mai puternica?!?Legat de Apostu, cred ca suntem putini nedrepti , cati eram si aici pe forum care il criticam in trecut ca nu se implica , ca tot se lauda cu UTA , e uite acum se implica , poate uneori si mai mult decat ar fi etic , si asta poate sa-i dauneze in cariera de impresar , nu neg ca probabil face si niste bani frumosi...dar judecand echilibrat , unul din merite pentru UTA in liga 1 este al lui!Legat de Malele, eu sunt sigur ca daca va fi posibil Bogdan il va directiona spre UTA , dar intrebarea este : merita un jucator in liga1 fie el si Malele o remuneratie lunara de 12000 de euro??, ce ne garanteaza ca la o echipa cu o alta presiune ca UTA , Malele va avea acelasi randament?
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1 - de psv - 05-05-2021, 10:13

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)