Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1
06-05-2021, 0:13, (Ultima modificare: 06-05-2021, 0:15 de psv.)
#94
RE: Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1
(05-05-2021, 17:25)Zagorakis a scris: @UTAFan90.  Da,ai dreptate ! Bustea a dat a doua pasa de gol,am vazut meciul pe telefon la job si na...am crezut ca este Roger.
Pentru sezonul urmator cred ca avem nevoie de un fundas dreapta bine fizic....un Butean sau un Onea de la Iasi(acum urmaresc meciul Iasi-Dinamo si chiar se misca foarte bine). Cu tot respectul pentru Peteleu si Tomi dar au prea multe probleme fizice... Plus un fundas central de nivelul lui Erico si Benga sa fie concurenta mai mare....si o sa avem o aparare "beton"!
Cred ca mai degrabă Onea, Butean e greu de adus! Probabil Onea este o varianta de luat în seama pentru partea dreapta, este tânăr cu potențial de creștere, și are un șut foarte bun. Pe lângă el l - as păstra pentru banda dreapta pe Tomi dar doar în cazul în care as fi convins ca va depăși problemele musculare, altfel ne păcălim singuri. Probabil pentru banda stânga, se va merge în continuare pe varianta Shlyakov cu opțiunea Peteleu. Foarte probabil la Roumpolakou se va renunță. Cred ca este mai mult decât evident ca ne vor părăsi cu siguranță  și Tescan, Melinte și Neluț Roșu. Balint nu a mai contat de mult pe ei și foarte probabil nu vor mai face parte din planurile lui pentru următorul sezon.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #6: Astra Giurgiu - UTA, 05.05.2021, ora 12:00, Digisport 1 - de psv - 06-05-2021, 0:13

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 5 Musafir(i)