Etapa #6: Rapid București - UTA, 20.08.2022, ora 21:30, Digisport 1
21-08-2022, 8:57,
#27
RE: Etapa #6: Rapid București - UTA, 20.08.2022, ora 21:30, Digisport 1
Dupa meciul asta e clar ca mai avem nevoie de transferuri si cel mai important avem nevoie de cineva din club care sa ia atitudine si sa ii tina spatele lui Poenaru pentru declaratile facute, daca ei cred ca in tara asta se mai poate cu frumosul si cu noi suntem fecioara Maria a fotbalului romanesc si nu ne legam de nimeni se insala amarnic. Nu mai suport sa vad acelasi arbitraj la ciupeala in majoritatea meciurilor cu echipele din bucuresti.

Batha a ajuns la 6 galbene in 6 etape, mai ia 2 si sta la fiecare galben deci e mai mult decat inutil campionatul asta si e clar ca nu ai cum sa ii schimbi mentalitatea, nu zic ca multe dintre ele au fost date gratuit dar realitatea arata ca campionatul lui e pe sfarsit.

Moldovan a ajuns la noi in momentul in care Iacob era pe val, chemari la nationala, meciuri foarte bune, parade senzationale. Nu aveai cum sa il ti in lot ca si al 3-lea portar cand el era dornic de joc si pe buna dreptate. Nici la rapid nu a rupt gura targului din prima.

@Xtreme esti la fel de extrem in declaratii precum ti-e numele, cred ca ai o problema cu fiecare antrenor pe care il avem, nu m-ar mira sa il vrei acuma inapoi pe Balin la cat i-ai cerut demisia si lui.

Momentan realitatea arata cam asa:
- ne-am vandut cel mai bun jucator si nu am adus nimic in loc, am incasat o suma mare de bani pe care nu am reinvestito si probabil nici nu o vom face.
- lotul de jucatori de foarte subtire, suntem pe locul 9 ca valoare, mare minune daca ne plasam peste locul asta la sfarsitul campionatului
- jucatorul under inca e de negasit, din pacate Isac a jucat foarte prost, Steau a intrat bine dar inca nimic incurajator
- Vukcevic tot nu a invatat sa dea centrari
- nu avem dubluri apropiate de valoarea titularilor pe urmatoarele posturi: fundas dreapta, wingeri, mijlocasi centrali(ce faci daca doamne fereste se accidenteaza Cascini? joaca ubbink cu matei in mijloc?)
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #6: Rapid București - UTA, 20.08.2022, ora 21:30, Digisport 1 - de soundinfect - 21-08-2022, 8:57

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)