Etapa #6: Rapid București - UTA, 20.08.2022, ora 21:30, Digisport 1
21-08-2022, 12:42, (Ultima modificare: 21-08-2022, 12:43 de mns.)
#30
RE: Etapa #6: Rapid București - UTA, 20.08.2022, ora 21:30, Digisport 1
Mi se pare ca avem lot mai bun decat in trecut si cred ca incetul cu incetul echipa va arata din ce in ce mai bine. Si aseara a fost un meci bun, dar rezultat destul de mincinos, dar pana la urma Rapidul si-a luat karma dupa meciul cu Petrolul. Mi se pare ca la mijloc avem oricum multe maini moarte. Batha e clar ca nu se potriveste campionatului nostru si oricat am da vina pe arbitrii, daca s-ar abtine de la crizele de nervi pe care le face, nu ar mai fi luat 2-3 cartonase galbene din cele luate de pana acum, e clar ca nu s-a adaptat la noi. Ubbink e de multa vreme cu gandul oriunde altundeva, numai la UTA nu, Isac pare ca s-a cam pierdut, Steau numai greseli, Fl Matei imi aduce aminte de privirea lui Claudiu Raducanu, e tot timpul pierdut pe teren, nu ai pe nimeni sa ajute atacul si sa construiasca la mijloc, asta s-a vazut anul trecut cand aveam atacanti cu 30 de meciuri si un gol, asta se vede si acum. Putem da vina si pe Keseru, dar cand te bazezi doar pe centrari aiurea in fata, nu poti sa dai vina doar pe atacanti, pentru ca nu e nimeni acolo sa ii serveasca.

Imi pare rau de Erico, dar momentan Chindris si Benga mi se pare excelenti.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #6: Rapid București - UTA, 20.08.2022, ora 21:30, Digisport 1 - de mns - 21-08-2022, 12:42

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)