Superliga ⋅ Play-Out ⋅ Etapa 2 : UTA Arad - "U" Cluj, 01.04.2023 ora 12:00
03-04-2023, 7:47,
#9
RE: Superliga ⋅ Play-Out ⋅ Etapa 2 : UTA Arad - "U" Cluj, 01.04.2023 ora 12:00
(23-03-2023, 9:52)BogdyS a scris: Ce-ai fumat si mai important de unde, ca pare sa fie tare bun.

Chiar daca sintem amindoi sustinatori infocati ai UTA-ei, trebuie sa ma intelegi, ca nu-mi pot permite momentan sa impart cu tine sau alti fani pe acest forum aceasta informatie, nu de altceva dar simt ca parca "fumatul la secret" i-mi da un pic mai multa inspiratie si sens de anticipare pe acest forum  Big Grin 

Victoria in meciul cu U Cluj, a dovedit pe deplin ceea ce am afirmat inainte joc, si anume ca avem un lot de jucatori calitativ superior celorlalte echipe angrenate in play-out. Felicitari jucatorilor care mi-au confirmat acest lucru.

Sigur sint inca multe lucruri de pus la punct in jocul echipei, cu siguranta Balint le stie si evident la fiecare meci se vede straduinta bancii tenice de a adresa si a diminua gafele din aparare. Din pacate desincronizanile pe faza de aparare ne dau inca mari durerei de cap si trebuie eliminate de urgenta. Este de neconceput in opinia mea, sa aduci 8 jucatori in careul propriu impotriva a doar 4 atacanti adversi iar acestia din urma, sa aiba libertatea absoluta de a lovi nestingheriti cu capul din 7-10m.

Roger omul meciului ! Centrari de Chamions League !
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Superliga ⋅ Play-Out ⋅ Etapa 2 : UTA Arad - "U" Cluj, 01.04.2023 ora 12:00 - de Coco13 - 03-04-2023, 7:47

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)