Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Transferuri, sezonul 2020-2021
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Ar fi super!
(03-01-2021, 21:39)cipri_23 a scris: [ -> ]Liviu Antal - a 3-a achiziţie.
Adevarul e ca Antal are cifre bune, mai ales la ultima echipa la care a activat, Zalgiris : 85 meciuri / 48 de goluri.
Liviu Antal chiar a declarat in presa prin Octombrie ca doreste sa revina in campionatul Romaniei,de asta am scris numele lui.
Se pare ca se prelungește suspansul pentru a 3 a achiziție a iernii
Liviu Antal!!!
Oare ne indreptam spre un 1-4-2-3-1 ? Iacob - Simo, Benga, Erico, Tomy - Isac (Mode), Albu - Antal, Roger, Miculescu - Hora

In acest moment nu avem rezerve pt fundasii laterali, sigur trebuie sa vina cel putin unu.
Cu inca 2 fundasi laterali avem lot bun! Klapan oare pleaca sau ramane?
PS:am nimerit si cu Roger si cu Mode si cu Antal ,poate trebuie sa pun la loto!  ?
Pariez pe RapaSmile
Dacă ar veni și râpă chiar am întări serios echipa!!!
Dar e foarte greu să-l aduci pe cornel râpă, joaca 90 de min constant la Cracovia! Poate doar dacă se implica apostu!
Deci un fundas lateral ,un atacant si portar sub varsta! Portar sub varsta cu potential,nascuti 2000 Teo Axinte(Iasi) ,David Dutu(Turis) ,Ionut Rus(CFR) . Dar poate vine si un atacant sub varsta ,cand avem meciuri tari si folosim doar seniori la mijloc ...un Paraschiv,Dumiter,Sintean....
(29-12-2020, 19:42)maryan a scris: [ -> ]Nu are cum sa fie gorobsov...sa avem răbdare!

(04-01-2021, 19:39)Zagorakis a scris: [ -> ]Deci un fundas lateral ,un atacant si portar sub varsta! Portar sub varsta cu potential,nascuti 2000 Teo Axinte(Iasi) ,David Dutu(Turis) ,Ionut Rus(CFR) . Dar poate vine si un atacant sub varsta ,cand avem meciuri tari si folosim doar seniori la mijloc ...un Paraschiv,Dumiter,Sintean....
La portari sub varsta adaug si Tarnovean portarul titular anul trecut la Iasi la care vreau sa renunte cei de la FCSB
(04-01-2021, 21:41)Alin P a scris: [ -> ]
(29-12-2020, 19:42)maryan a scris: [ -> ]Nu are cum sa fie gorobsov...sa avem răbdare!

(04-01-2021, 19:39)Zagorakis a scris: [ -> ]Deci un fundas lateral ,un atacant si portar sub varsta! Portar sub varsta cu potential,nascuti 2000 Teo Axinte(Iasi) ,David Dutu(Turis) ,Ionut Rus(CFR) . Dar poate vine si un atacant sub varsta ,cand avem meciuri tari si folosim doar seniori la mijloc ...un Paraschiv,Dumiter,Sintean....
La portari sub varsta adaug si Tarnovean portarul titular anul trecut la Iasi la care vreau sa renunte cei de la FCSB

Mai bine promovam un portar de la juniori! Toti cei enumerati mai sus s-au intrecut in gafe in 2020
Bune transferuri, zic eu...sa-i vedem pe baieti la treaba in primele meciuri oficiale, ca sa ne facem o idee mai buna. La portar, eu nu as transfera portar junior. Cred ca avem suficiente solutii de juniori ca sa indeplinim regula.
(04-01-2021, 22:15)Cipri a scris: [ -> ]
(04-01-2021, 21:41)Alin P a scris: [ -> ]
(29-12-2020, 19:42)maryan a scris: [ -> ]Nu are cum sa fie gorobsov...sa avem răbdare!

(04-01-2021, 19:39)Zagorakis a scris: [ -> ]Deci un fundas lateral ,un atacant si portar sub varsta! Portar sub varsta cu potential,nascuti 2000 Teo Axinte(Iasi) ,David Dutu(Turis) ,Ionut Rus(CFR) . Dar poate vine si un atacant sub varsta ,cand avem meciuri tari si folosim doar seniori la mijloc ...un Paraschiv,Dumiter,Sintean....
La portari sub varsta adaug si Tarnovean portarul titular anul trecut la Iasi la care vreau sa renunte cei de la FCSB

Mai bine promovam un portar de la juniori! Toti cei enumerati mai sus s-au intrecut in gafe in 2020
Si eu merg pe aceiasi idee as da sansa unuia din pepiniera. La U17 este un portar interesant Blaga l-am vazut in trasmisile meciurilor de la Elite. Baiatul pare avea aptitudini interesante.
Băiatul asta Blaga a fost adus de la Satu Mare, s-au investit niște bani în el. Decât sa promovam jucătorii lu'altii, mai bine dam o șansa celor din propria ograda.
Dar din moment ce Iacob e in forma nu l as scoate din primul 11.... Riscant la portar junior..decizii grele de luat..
Daca in 6 Ianuarie se fac testele covid,pana atunci apare si fundasul lateral sau atacantul?Este bine sa ajunga toti cat mai repede la echipa sa fie un lot cat mai omogen cu mai multe antrenamente impreuna plus amicalul de la Szeged.
PS:daca scapam de Pleasca si Klapan poate vin si alti jucatori chiar din Liga 2 cu o varsta buna ,pentru ca avem nevoie de un lot foarte numeros la ce program este din 10 Ianuarie in Liga 1,meciuri din 3 in 3 zile ....cred ca toate echipele din Liga 1 la sfarsitul returului ajung cu probleme mari de lot......
Un portar de 19 ani de la Ripensia unde a jucat 5 meciuri sezonul 19/20 iar 20/21 vreo 2... Cam ciudată mișcarea.
Da,pare ciudat transferul,adica sezonul trecut a fost trimis imprumut la Foresta Suceava iar in acest sezon a fost portarul de Cupa Romaniei la Ripensia,repet....la Ripensia. Cu tot respectu pentru Apostu dar fara meciuri jucate aveam deja pe Opric imprumutat la Cugir .....
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26