Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Transferuri, sezonul 2021-2022
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(17-05-2022, 11:02)sRg97 a scris: [ -> ]Fac o mica paranteza și îl laud din nou pe Sanoh de la Mioveni . Eu zic ca am putea insista pentru el pentru ca o alta extrema Inafara de Miculescu și Otele nu mai avem in lot . Ieri in meciul cu rapid,s-a distrat cu ei . Gol frumos si pasa de gol. Și cu kg alea in plus e de 10 ori peste FL.Matei

Gresit , am mai spus-o si mai sus, il avem pe Rares Pop , baiatul a demonstrat in cele cateva minute cat a jucat , ca are mare potential!
"Pe surse, unul din jucătorii înţeleşi deja cu UTA este fotbalistul de bandă stângă Cristi Ganea, cu evoluţii bune în acest sezon în Grecia, la Aris Salonic."

https://www.livearad.ro/meszar-amana-afa...-antrenor/
Rares Pop este foarte talentat dar cred ca este prea tanar sa decida el meciuri! El trebuie crescut cu grija si sanatos,nu aruncat in meciuri fara o strategie de dezvoltare in prima echipa! Raul Steau a jucat la Medias in ultima perioada ca mijlocas dreapta ,a jucat si 9 fals in meciul castigat cu FC Arges cand chiar el a marcat golul victoriei! Plus ca revine si Simon Petre....
(17-05-2022, 12:04)UTAFan90 a scris: [ -> ]"Pe surse, unul din jucătorii înţeleşi deja cu UTA este fotbalistul de bandă stângă Cristi Ganea, cu evoluţii bune în acest sezon în Grecia, la Aris Salonic."

https://www.livearad.ro/meszar-amana-afa...-antrenor/

Mi-a placut tare mult ganea cand era la Viitorul , dovada ca a ajuns ulterior si la Bilbao , cred ca ar fi un mare plus daca reusim sa-l aducem.
Sa vina! Sa facem cateva transferuri, eu sunt deacord cu politica lui Meszar, salarii mici si prime consistente , se poate face treaba si cu un buget mai mic!!
(17-05-2022, 12:02)psv a scris: [ -> ]
(17-05-2022, 11:02)sRg97 a scris: [ -> ]Fac o mica paranteza și îl laud din nou pe Sanoh de la Mioveni . Eu zic ca am putea insista pentru el pentru ca o alta extrema Inafara de Miculescu și Otele nu mai avem in lot . Ieri in meciul cu rapid,s-a distrat cu ei . Gol frumos si pasa de gol. Și cu kg alea in plus e de 10 ori peste FL.Matei

Gresit , am mai spus-o si mai sus, il avem pe Rares Pop , baiatul a demonstrat in cele cateva minute cat a jucat , ca are mare potential!

De acord cu tine însă momentan nu este o certitudine . Probabil o sa apara mult mai des pe teren din sezonul următor însă nu te poți baza pe el in caz ca îți pica un Otele sau Miculescu . Este foarte talentat și îmi place enorm de el dar trebuie sa avem răbdare . Vedem și cu Negoescu ce se întâmpla,la fel mi-a plăcut foarte mult de el însă sa vedem dacă îl păstram pentru sezonul următor
Eu sper ca Ongaro nu a semnat initial doar pana in vara, cred ca e un jucator ca ar avea potential si ar merita o sansa, cel putin ca rezerva pentru urmatorul sezon.
(17-01-2022, 12:38)sRg97 a scris: [ -> ]Ca tot vine vorba de transferuri făcute de Apostu. Fga are 2 jucatori foarte interesanti. Willie(brazilian ce joaca la locul 3 din Bolivia ) și Marmentini(locul 9 din Israel) . Ambii joaca fie extreme fie vârfuri . La Marmentini ii expira contractul la vara la celălalt cred ca tot la vara .
Cât despre jucătorul roman ce o sa vina zilele astea,cred ca nu este impresiariat de către Apostu pentru ca m-am uitat pe jucătorii lui și nu prea are vreun nume interesant ca roman ,jucător ofensiv .

Astăzi a semnat cu noi Willie. Preconizam acest transfer încă de anul trecut . Sper sa ne ajute,arată foarte interesant pe YouTube .
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30